ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

17:15
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-12 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ

2 - 2
Πρωτάθλημα Κ-14 ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-14 Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

1 - 1
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΒΟΪΟΥ

Κ-12 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ Β'

11:30
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Κ-10 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β'

12:30
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-12 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

11:30
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-10 Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

11:30
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-10 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ

1 - 7
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-12 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ

5 - 3
Πρωτάθλημα Κ-16 ΕΠΣΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Κ-16 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

3 - 3
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

17:00
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ

ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ 0-3 άνευ αγώνος

0 - 3
Πρωτάθλημα Κ-16 ΕΠΣΚ
ΠΕΡΔΙΚΚΑ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

Κ-16 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ 0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ

10:00
Πρωτάθλημα Κ-14 ΕΠΣΚ
Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΒΕΛΒΕΝΤΟ

4 - 0
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ

12:30
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Κ-12 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ Β' - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

11:30
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-10 ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ - Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ

11:30
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Κ-12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

10:00
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-10 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

0 - 5
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΑΙΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (NEO)

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

12:30
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-12 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ Β' ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

10:00
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-10 Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

4 - 3
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ

12:30
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Κ-10 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ

9 - 0
Πρωτάθλημα Κ-16 ΕΠΣΚ
ΠΕΡΔΙΚΚΑ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

Κ-16 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

4 - 3
Πρωτάθλημα Κ-16 ΕΠΣΚ
ΚΑΛΑΜΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-16 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

6 - 1
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΑΡΔΑΣΣΑΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

12:30
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-12 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥΣ Β'

1 - 4
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

K-12 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

5 - 1
Πρωτάθλημα Κ-14 ΕΠΣΚ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-14 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β' - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

0 - 5
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ

10:00
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-10 Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ

17:00
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ-ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ 0-3 άνευ αγώνος

12:30
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

K-10 Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

12:00
Πρωτάθλημα Κ-16 ΕΠΣΚ
ΠΕΡΔΙΚΚΑ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

K-16 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

0 - 9
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Κ-12 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

10:00
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Κ-10 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β'

1 - 2
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΜΑΤΟΣ ΣΕΡΒΙΩΝ

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

2 - 3
Πρωτάθλημα Κ-14 ΕΠΣΚ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΒΟΪΟΥ

Κ-14 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

0 - 12
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-12 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥΣ

1 - 3
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ

6 - 2
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-12 ΒΕΛΒΕΝΤΟ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

0 - 6
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

2 - 1
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΑΡΓΙΛΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

0 - 6
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

K-12 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

2 - 1
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

6 - 1
Πρωτάθλημα Κ-14 ΕΠΣΚ
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

1 - 3
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

0 - 3
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

11:15
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Κ-10 Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

11:15
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-10 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

9 - 1
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

K-12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β' - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

2 - 0
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΑΡΓΙΛΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

1 - 1
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

4 - 1
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΠΕΡΔΙΚΚΑ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

1 - 2
Πρωτάθλημα Κ-14 ΕΠΣΚ
ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

Κ-14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β

2 - 2
Πρωτάθλημα Κ-16 ΕΠΣΚ
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-16 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

2 - 3
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

2 - 1
Πρωτάθλημα Κ-14 ΕΠΣΚ
Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-14 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

3 - 4
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ

1 - 0
Πρωτάθλημα Κ-16 ΕΠΣΚ
ΠΕΡΔΙΚΚΑ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

Κ-16 Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

0 - 4
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ

2 - 1
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

15:00
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ 0-3 άνευ αγώνος

15:00
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ 3-0 άνευ αγώνος

11:00
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 3-0 άνευ αγώνος

3 - 1
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

ΒΕΛΒΕΝΤΟ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

1 - 2
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΡΟΔΙΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

1 - 3
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΠΥΡΓΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

12:30
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-10 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ

3 - 3
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-12 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ

0 - 3
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ

09:45
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-10 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

2 - 0
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ

2 - 6
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Κ-12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ

1 - 4
Πρωτάθλημα Κ-14 ΕΠΣΚ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ

3 - 0
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 3-0 άνευ αγώνος

1 - 0
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

4 - 6
Πρωτάθλημα Κ-16 ΕΠΣΚ
Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-16 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

3 - 1
Πρωτάθλημα Κ-14 ΕΠΣΚ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-14 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β' - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

6 - 2
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

4 - 9
Πρωτάθλημα Κ-14 ΕΠΣΚ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

Κ-14 ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

2 - 0
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

4 - 2
Πρωτάθλημα Κ-16 ΕΠΣΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Κ-16 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Β

1 - 2
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ

1 - 5
Πρωτάθλημα Κ-14 ΕΠΣΚ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β

4 - 0
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

4 - 0
Πρωτάθλημα Κ-16 ΕΠΣΚ
ΚΑΛΑΜΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-16 ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

3 - 4
Πρωτάθλημα Κ-14 ΕΠΣΚ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

K-14 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

6 - 0
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΚΑΛΑΜΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

0 - 1
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

2 - 1
Πρωτάθλημα Κ-16 ΕΠΣΚ
ΠΕΡΔΙΚΚΑ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

Κ-16 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ

12:30
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-12 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

1 - 1
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

3 - 0
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ ΒΟΪΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

11:15
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-10 Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥΣ

09:45
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

K-10 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

2 - 0
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

2 - 1
Πρωτάθλημα Κ-14 ΕΠΣΚ
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

0 - 3
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ

5 - 1
Πρωτάθλημα Κ-16 ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑTOΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Κ-16 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ

12:30
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

09:45
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

0 - 3
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ

8 - 2
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

12:30
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

Κ-10 Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ

09:45
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-10 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

1 - 6
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ

1 - 5
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΕΡΑΤΥΡΑΣ ΒΟΪΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

1 - 0
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

12:30
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

K-10 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ - Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ

11:15
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-12 Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

11:15
Πρωτάθλημα Κ-10 ΕΠΣΚ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-10 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥΣ Β

09:45
Πρωτάθλημα Κ-12 ΕΠΣΚ
Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-12 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β

1 - 3
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΑΙΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ)

Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

3 - 4
Πρωτάθλημα Κ-16 ΕΠΣΚ
Ν. ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κ-16 ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ

4 - 2
Φιλικό
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ

2 - 2
Φιλικό
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

2 - 2
Φιλικό
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

3 - 0
Φιλικό
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ

1 - 4
Φιλικό
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Κ16

3 - 2
Φιλικό
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

4 - 2
Φιλικό
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ

1 - 1
Φιλικό
ΡΟΔΙΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

2 - 0
Φιλικό
ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

3 - 3
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣΚ
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΕΛΒΕΝΤΟ

3 - 1
Φιλικό
ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

2 - 0
Κύπελλο ΕΠΣΚ
Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

8 - 2
Φιλικό
ΚΑΛΑΜΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕΚ

0 - 1
Φιλικό
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

26ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΛΗΣ ΔΑΪΡΟΥΣΗΣ: ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ (45λεπτο)

2 - 1
Φιλικό
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

26ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΛΗΣ ΔΑΪΡΟΥΣΗΣ: ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ (45λεπτο)

1 - 2
Φιλικό
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

26o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΛΗΣ ΔΑΪΡΟΥΣΗΣ: Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ (45λεπτο)

0 - 6
Φιλικό
ΑΙΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (NEO)

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

5 - 2
Φιλικό
ΠΕΡΔΙΚΚΑ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

1 - 4
Φιλικό
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ